| Sky_Lefe_1998 a întrebat:

Cine mi poate spune si un site unde sa gasesc toate episoade din Naruto shippuuden?

Răspuns Câştigător
| barket12 a răspuns:

Http://www.animekage.com/

3 răspunsuri:
| xxxxxzzzzz a răspuns:

Inca nu au aparut toata episoadele din Naruto Shippuden episoadele apar cite unu in fieare joi acum sa ajuns pina la 267 le gasesti pe toate 267 pe animekage

| irbis a răspuns:

Http://www.narutoget.com/
E in engleza, dar site-ul asta e dedicat numai acestui anime, iar episoadele apar aici imediat ce devin disponibile pe internet, dupa ce difuzeaza in japonia. P.S. mai sunt cateva site-uri asemanatoar pentru inca vreo cateva anime la care poti ajunge de aici.