| Robyxten a întrebat:

La mine ploua si cu tunete si cu fulgere si nu am ce face! Ziceti-mi si mie niste filme de groaza de speriat foarte rau (cum ar fi Sinister (2012) ).!

Răspuns Câştigător
| PiatrăAscuțită a răspuns:

E o idee buna sa te uiti la filme pe vremea asta. Cele horror sunt o alegere buna, daca nu te sperii usor.

Incearca-le pe acestea, nu te vor dezamagi :

Mischief Night
The Apparition
Insidous
The Darkest Hour
Drag me to hell

Sunt sigur ca se vor ridica la masura asteptarilor tale. Vizionare placuta!

Numai bine!

1 răspuns:
| Robyxten explică:

Din pacate s-a terminat ploaia, dar merge sa le vad maine-seara, ca diseara ma uit la a II-a parte a filmului Sinister (2012)