| WayhaughtK a întrebat:

Se uita cineva la Wynonna Earp?
Cam dupa cat timp apare un episod subtritrat in romana, dupa aparitia celui in engleza?

Răspuns Câştigător
| Blastphemy a răspuns:

Salut! Sunt și eu "traducător" de filme gratis. lol
De obicei, apare imediat dacă e un serial cunoscut. De exp., la Game of Thrones, The Walking Dead apare ziua următoare, nu aștepți mai deloc. Dacă aștepți prea mult după aștia să subtitreze "Wynonna Earp", dar să fie un sezon nou, poți să apelezi la mine. Mă găsești pe forum la titrari ro cu numele de Mario23.

| WayhaughtK explică (pentru Blastphemy):

Salutare! Pai in mod normal cam dupa 5 zile la un episod normal. Dar la ultimele episoade nici dupa o luna nu a aparut... Daor subtritrari foarte prooaste.
Urmatorul sezon va aparea anul viitor cam prin iulie.
Apropo nu mai bine imi dai adresa de email?
laughing

| Blastphemy a răspuns (pentru WayhaughtK):

Done.