| GolopențaAdrian a întrebat:

Spuneti-mi filmul din care inveti cele mai multe lucruri despre viata?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Never Back Down
When The Game Stands Tall
Forever Strong
Lone Survivor
Into The Wild. Depinde si ce vrei sa inveti happy.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Scent of a woman

| GolopențaAdrian explică (pentru VelaJohnny):

Astia is martorii lui iehova

| GolopențaAdrian explică (pentru VelaJohnny):

Si nu cred ca ei invata bine ca ei nu cred in iad si au alte chestii care nu sunt bune

| VelaJohnny a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Pe ce te bazezi cand spui asta prietene? Eu sunt ortodox probabil ca si tine, totusi am facut cercetari sa vad daca au dreptate sau nu, si uite ca m-am asociat cu organizatia lor. Convingerile lor sunt rodul a multor ani de cercetari in Biblie si in istoria invataturilor religioase, nu se bazeaza pe povesti cand le sustin. Daca ai face si tu cercetari te-ai convinge de faptul ca iadul exista, insa nefiind un loc al chinului vesnic cum spun majoritatea religiilor. Sa nu crezi ca numai martorii nu cred in semnificatia asta a iadului. Multi oameni le dau dreptate, desi fac parte din alte religii.

| GolopențaAdrian explică (pentru VelaJohnny):

Eu sunt penticostal si de asta am zis ca nu invata bine

| Uxellodunon a răspuns:

Forest gump ar mai fi un film