| lSarcastiquel a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva anime-uri de dragoste gen: Kaichou wa maid-sama,Lovely Complex, Sukkite il na y o(daca ati putea sa puneti o mica descriere).

1 răspuns:
| tudord95 a răspuns:

-Gift eternal reinbow
-tasogare otome x amnesia (un baiat ajunge sa se indargosteasca de o fantoma, incearca-l cred ca o sa-ti placa)
-zero no tsukaima(un baiat din zilele noastre ajunge sa fie transportat in alta lume de vrajitori, si acolo o cunoaste pe Louise de la Valiere, cea de care se. intelegi tu)
-Itazura na Kiss(despre doi unul inteligent si ea mai puetin, fara suparare ca zic asa, arata viata lor cum ajung sa se casatoreasca)
-Mashiro -iro simfony( este un triunghi amoros, dar pana la urma alege pe una din ele; nu la sfarsit)
Cam aste le stiu eu prefer Drama si echi happy Fundita? daca ti-am fost de ajutor! plz