| TC3 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film misto, comedie, sa rad cu lacrimi cand ma uit la el happy

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Iti recomand o comedie geniala, din punctul meu de vedere, care merita vazuta intr-adevar (, nu vei regreta!), poftim: It's a Mad, Mad, Mad, Mad World (''O lume nebuna, nebuna, nebuna'').
http://www.cinemagia.ro/......buna-6930/

Vizionare placuta!

| wwwAnonimawww a răspuns:

Johnny English (2003) :X:X si partea 2-a din 2011:X.da is tari:X

Răspuns utilizator avertizat
| sylarz a răspuns:

Epic movie, 300 Spartans, Scary Movie

| blueboy a răspuns:

Pai eu am ras bine la:Little man,filmele cu Jackie Chan,Strumfii,Kung fu panda,Yogi bear,mr. Bean si mai e un serial The big bang theory, care este cel mai amuzant dintre cele de mai sus, si multe altele...