| Rollo a întrebat:

Spuneti'mi va rog cum se numeste filmul in care un barbat putea sa vada deasupra fiecarui om o numaratoare inversa care era de fapt timpul pe care il mai aveau de trait? Help pls big grin

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Era sigur film? ştiu un videoclip aşa-Nickelback-Savin´ Me- http://www.youtube.com/watch?v=_JQiEs32SqQ

5 răspunsuri:
| DexterKill a răspuns:

Death note the movie

| EndOfJoke a răspuns:

Cred ca vorbesti de destinatie finala in care cineva prevedea sau visa moartea altor persoane.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death Note 1 si 2

| Rollo explică:

Timpul se vedea clar deasupra fiecarui om ca un fel de ceas digital, iar acel barbat daca vedea la cineva o numaratoare care scadea rapid il urmarea si era atent la detalii incercand sa'l salveze de la moarte

| Rollo explică:

Multumesc aqualunawinking nu stiu dc aveam impresia ca este un film...big grin