| CataLyNh0 a întrebat:

Stie cineva ceva filme asemanatoare cu: Never back down 1, Forever strong... ceva cu bataie, copii de liceu? Sau cu actorul din filmele astea, stie cineva?big grin
Funda.

Răspuns Câştigător
| crbogdan a răspuns:

Tapped out. https://www.youtube.com/watch?v=AOfD0rYAVKo

si uite aici o lista de filme cu actorul Sean Faris

Amsterdam (2015) - Caden
Lost for Words / (2013) - Michael
Christmas with Holly / Un Crăciun cu Holly (2012) - Mark Nagle Trailer
Stash House / Depozit periculos (2012) - David Nash Trailer
Freerunner / Cursa împotriva morţii (2011) - Ryan
Silver Cord (2011) - Andrew
The Wolf / (2011) - Joey Dallriva
Brooklyn to Manhattan (2010) - Logan
Ghost Machine (2010) - Tom Trailer
Signed in Blood (2010) - George
King of Fighters / Regele luptătorilor (2009) - Kyo Kusanagi Trailer
The Glass Eye (2009) - Danny
The Vampire Diaries / Jurnalele vampirilor (2009) - Ben McKittrick Trailer
Forever Strong / Mereu puternici (2008) - Rick Penning
Manifest Destiny (2008) - Josh
Never Back Down / Nu da înapoi (2008) - Jake Tyler Trailer
Reunion / Reuniune de clasa (2005) - Craig Brewster (13 episodes, 2005-2006)
The Mostly Unfabulous Social Life of Ethan Green (2005) - Orlando
Yours, Mine & Ours / Ai tai, ai mei şi ai noştri (2005) - William Beardsley Trailer
Sleepover / Razbunare in pijamale (2004) - Steve
Eve / Dragoste, sex si cariera (2003) - Chip (1 episode, 2003)
One Tree Hill / Ruleta destinului (2003) - Highschool Guy (1 episode, 2003) Trailer
House Blend (2002) - Chris Reed
Pearl Harbor (2001) - Danny's Gunner Trailer
Smallville (2001) - Byron Moore (1 episode, 2002) Trailer
The Brotherhood II: Young Warlocks / Fratia II (2001) - John Van Owen
Twisted (2001) - Fernando Castillo
Even Stevens / Stevens contra Stevens (1999) - Scott Brooks (1 episode, 2002)
Pawn / Jocul de-a ostaticii - Nick Trailer

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Green Street Hooligans (2005)
Gridiron Gang (2006)
Never Surrender (2009)

| CataLyNh0 explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc, n'am vazut niciunu dintre ele, o sa ma uit big grin

| Sn4k3 a răspuns:

Green Street Hooligans, Blood and bones si Undisputed 2, 3 ( cel mai tare film cu bataie, zic eu ) si e cu cel care a jucat in Never Back Down 2 (Michael Jai White) si ma mir ca nimeni nu ti-a dat undisputed. Vizionare placuta!

| CataLyNh0 explică (pentru Sn4k3):

Undisputed...le-am vazut, ambele parti, dar celelalte nu, o sa ma uit si la ele, multumesc.

| Chiperi a răspuns:

I Am Number Four
The Machinist
Pain & Gain
Fighting

Uite o lista cu filme batai : http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-batai/

| CataLyNh0 explică (pentru Chiperi):

Number Four mi se pare ca l-am vazut, mersi pentru celelalte filme.

Întrebări recente