| laptegros71 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme gen Never Back Down. Am vazut mai toate filmele cu bataie (toate filmele cu Jason Statham, Michael J. White, Undisputed toate 3)... da m-am plictisit de ele si as vrea tot asa ceva gen Never Back Down, cu poveste asemanatoare, motivationala. Merci anticipat

2 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Tom yung goong, e mai mult cu batai. Poti vedea si celelalte filme a lui Tony Jaa.

| Satres a răspuns:

Cele mai faine de actiune(vazute de mine) care nu se bazeaza pe: pac-pac!, sunt: The raid (1 si 2)