| alecsasweet a întrebat:

Stie cineva cum se numesc melodiile pe care Lila le canta in filmul "Cat dureaza o casnicie"? Dau funda big grin

1 răspuns:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Actrita care interpreteaza rolul Lilei se numeste Malin Akerman (titlul filmului in engleza: The hearbreak kid 2007)

Pe youtube este postat un mic video http://www.youtube.com/watch?v=CqXatBg5LtE in care apare momentul in care ea canta si cineva a comentat ca este vorba de cantectul 'Rapture' interpretat de formatia Blondie.

Personal nu am vazut filmul asa incat nu stiu daca raspunsul meu este de ajutor.