| LuciaStefaniaa a întrebat:

Stie cineva seriale gen : un baiat / o fata descopera ca are puteri magice ( nu ca este, vampir s.a. ) si se indragosteste de o fata. Gen : The secret circle sau chiar Merlin, dar mai mult pe baza serialului The secret circle...

Aaaa si poate si cu varcolaci dar sa nu fie : Teen Wolf, The nine lives of Chloe King ( asta e mai mult un fel de pisica ceva decat varcolac )

si fara chesti in care varcolacii sau magicienu nu sunt pusi bine in valoare cum este in The vampire diaries sau altceva

CELE MAI MULTE SI INTERESANTE PRIMESC FUNDA REPEDE!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Daca vrei iti sugerez Terminator The Sarah Connor Chronicles unde vei gasi o umanizare a robotului(fata) care are ca misiune protejarea baiatului.

1 răspuns:
| terminallyCapricious a răspuns:

Poi..este in serial anime foarte dragut care se cheama,, sword art online'' il poti viziona aici ai toate episoadele :) http://www.desenesianimeonline.info/index.php