| shady1985 a întrebat:

Stie cineva un film in care era o cutie muzicala care se deschidea numai cand o anumita persoana fluiera la cutie un cantec...era ceva gen politist si nu mai stiu exact chinezesc sau japonez.da e vechi filmul...

3 răspunsuri:
| alexxxutz a răspuns:

Nu stiu exact. poti cauta pe www.filmeonlinesubtitrate.tv

| shady1985 explică (pentru alexxxutz):

Eu intreb aici ca poate stie cineva ca acolo nu stiu ce sa caut ca altfel cautam pe Imdb..sau pe alte siteuri...acolo pe site-ul care mi l-ai dat tu trebuie sa caut filmul da nu stiu cum se cheama

| dany2581 a răspuns:

Daca ai gasit filmu mil poti spune si mie pe id: ijetdw@yahoo.com ...imi dai un email... te rog mersi ca si eu ma chinui sa il gasesc.winking