| LoLiPoP101 a întrebat:

Stiti cumva in seara asta vreun film / emisiune paranormala? adica cu spirite suspecte big grin daca nu...sugerati-mi sa vad online straight face

Răspuns Câştigător
| Johanna7 a răspuns:

Fenomene stranii pe Discovery, in fiecare vineri seara de la 22:00 la 24:OO.winking

11 răspunsuri:
| JeffRider93 a răspuns:

Ghost's Hunters (Vanatorii de fantome) smug E genial.Sambata si duminica de la ora 21:15 pana la 23:45.Si A Haunting (Fenomene Stranii). Dadeau in fiecare vineri pe TLC.Dar acum nu stiu unde sau la ce ora dau.

| BountyWG a răspuns:

Mai era unu Vanatorii de fantome e mia tare ca fenomene stranii.

| LoLiPoP101 explică (pentru BountyWG):

Nu prea mi-a placut...

| LoLiPoP101 explică:

Ce program/ce ora?

| Skruci a răspuns:

Iti recomand sa vezi toate filmele de la Paranormal Activity, sunt 4 episoade

| Candyclouds a răspuns:

Mesaje de dincolo (serial cu un medium care ajuta spiritele sa treaca in lumina) ai vazut?

| LoLiPoP101 explică (pentru Candyclouds):

Da... a fost minunat

| Pancescu_Vlad_1999 a răspuns:

Stiu unu online Fenomene Stranii.

| Maryyus_Mary_1998 a răspuns:

Http://www.filmeonline2013.com/evil-dead-2013.html -Filmul se numeste ''Evil Dead''(Cartea Morti).L-am vizionat si e recet si este chiar foarte tare.