| Alyku a întrebat:

Un film nou 2011 si ineteresant care stiti? Si ce sugerati sa fie vizionat?

Răspuns Câştigător
| patrick98 a răspuns:

Season Of the Witch
Fright Night
Thor
Priest
Scream 4
The Rite

6 răspunsuri:
| asdfghjklmnb a răspuns:

Omul de la zoo...e la cinema...stiu ca titlul nu te va incanta dar e ff amuzant!

| The21Luk a răspuns:

Mie mi-au placut din 2011 Fast and Furious 5 si The Mechanic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-,,Cars 2,,
-,,Strumfii,,
-,, Winnie The Pooh,,
-,, Captain America,,.
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Cr3tzulin4 a răspuns:

Bad teacher.e super fain. fundita?:*

| Izzzi a răspuns:

Iti recomand ultima parte a filmului Harry Potter and The Deathly Hellowshappy. foarte bun.happy. plus Honey 2 care trebuie sa apara in septembrie. poti sa te uiti la trailer.si Piratii din Caraibe cel care a aparut acum este frumosbig grin.Monte Carlo un film in care joaca Selena Gomezhappy.si cam atat am vizionat din cele noi facute in 2011. sper sa te fi ajutat:*. vizionare placutahappy

| madina a răspuns:

Nevasta de imprumut este foarte foarte amuzant