| KeshaTikTok a întrebat:

Stiti cumva nume ale dramelor coreene (gen Full House, My teacher, The musical ) adica de genul romance comedy?

Răspuns Câştigător
| kpopfanatic a răspuns:

Daca ti-a placut Full House, iti va place si My Girl. Ai putea incerca Playful Kiss, Secret Garden, Boys Over Flowers (in caz ca nu le-ai vazut pe Euforia). Dintre cele mai noi si urmarite si de mine ti-as recomanda Protect the Boss (o rom-com foarte bunawinking ), Flower Boy Ramyun Shop (de asemenea una dintre dramele "pe val" de la ei), Wild Romance (o drama care a ajuns la episodul 4 in momentul de fata in Coreea, dar pe care ti-o recomand-este foarte amuzanta).

| KeshaTikTok explică (pentru kpopfanatic):

Multumesc! Dar le-am vazut pe toate. In afara de Wild Romance, doar 1-2 ep care nu-mi plac. Dar multumesc oricum.

| KeshaTikTok explică (pentru kpopfanatic):

Dar nu le-am vazut pe EUFORIA, le-am vizionat pe net.

| kpopfanatic a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Daca doresti, poti sa-mi lasi un id si vorbim pe mess in materie de drame happy sa ne recomandam...cine stie thinking big grin

| KeshaTikTok explică (pentru kpopfanatic):

Uite theofatta@yahoo.com ( cu doi de T )

5 răspunsuri:
| biamax a răspuns:

Daca iti place uper junior iti va placea (panda and hedgehog)