| Seby7 a întrebat:

Sunt Seby am 12 ani si vreau sa imi fac si eu o prietena asa mai apropiata.(port ochelari)nu cred ca este vreo problema pentru fete...asa deci sa nu fie sub 11 ani minima sau 14 ani maxim. Va multumesc celor de la www.TPU.ro...O sa iubesc orice fata

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si la Filme & Seriale ai postat anuntul tau de matrimoniale? Mai multe sanse ai aici: http://www.matrimonial.ro/femei.php

| ChicalovesEdward a răspuns:

O prietenie adevarata nu se face la comanda...doar discutand cu mai multe persoane vei intelege care poate FI ACEA PE CARE O CAUTI