| vladlove123 a întrebat:

Un film bun. nu conteaza categoria. funda

Răspuns Câştigător
| Mada96Madutza a răspuns:

The day after tomorow, Twilight(toate partile : Saga, New moon, Eclipse, Breaking Dawn part 1 si Breaking Dawn part 2) Politist la ananghie, Cine sunt, Home alone, Talismanul, Speed:Cursa infernala... Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? big grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Next three days
law abbdicting citizen
deja vu
italian job
flawless
blitz
chaos

| Zatharra a răspuns:

Seven pounds.Îl găseşti online.Peace!

| PerfectLife a răspuns:

Hitman 2, Inception, Blood and Bone, Banlieue 13

Răspuns utilizator avertizat
| hadriana2607 a răspuns:

Titanic,dirty dancing,diavolul se imbraca de la prada, singur acasa, blonda de la drept, un barbat si jumatate, etc.

| Andreucu89 a răspuns:

Looper,Colombiana,Stolen.Taken 1/2, Due date, The Dictator! happy