| anonim_4396 a întrebat:

Un film cu rugby sau documentar? ce titluri stiti am vizionat forever stron! altele?

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

The longest yard. Cauti filme motivationale sau cu rugby?

| Mircea9 a răspuns (pentru valentingb):

De aman doua feluri!

| valentingb a răspuns (pentru Mircea9):

Amandoua se scrie legat. Daca te interesaza amndoua, cauta asa pe google: " movies similar to forever strong ", si vei gasi un site numit rottentomatoes.com printre primele rezultate. Acolo vei gasi o lista intreaga. Puteam sa iti dau direct link-ul, dar cred ca e mai bine sa inveti si tu, poate te ajuta mai mult o undita decat un pestehappy salut!

| alexcoman34 a răspuns:

Salut uite aici filme domeniu sport poate gasesti ceva http://www.cinemagia.ro/filme-sport/
Bafta!

| Mircea9 a răspuns (pentru alexcoman34):

Am cautat nu am gasit!

| alexcoman34 a răspuns (pentru Mircea9):

Uite am gasit aici yop 10 filme :D http://rugby.about.com/od/g17adminf/tp/Top-Ten-Rugby-Movies-Of-All-Time.htm
despre rugby!