| pamparampam a întrebat:

Un film foarte foarte foarte interesant?

44 răspunsuri:
| On3St4r a răspuns:

Black swan

| EvaneSScence a răspuns:

Hachiko.

| pamparampam explică (pentru On3St4r):

Privit!

| On3St4r a răspuns:

Ce fel de filme iti plac?

| pamparampam explică (pentru EvaneSScence):

Mmm,l-am privit deja de 3 ori, mi-a placut mult.

| AlyAlx07 a răspuns:

The Women in Black

| pamparampam explică (pentru On3St4r):

Orice gen numai sa nu fie plictisitoare!

| pamparampam explică (pentru AlyAlx07):

Privit,desi,n-as spune ca e asa interesant

| cryss09 a răspuns:

Taken 2

| WR104 a răspuns:

Shoot em up

| grasuN a răspuns:

See spot run

| michelia a răspuns:

Daca nu te intereseaza neaparat sa fie foarte noi :
Once Upon A Time In America
( cu De Niro)

Lucky Number Slevin
( cu John Hartnett, Bruce Willis, Ben Kingsley)

Closer ( cu Natalie Portman, Jude Law etc)

| Pricked a răspuns:

Inception.

Vizionare placuta!

| TheBlackEmo a răspuns:

The Grudge 1, 2 si 3

| faramatania a răspuns:

Repo Men
In Time
Prometheus
Sin City
District 9

| alextiby a răspuns:

Inchisoarea ingerilor smug sau pulp fiction

| Seby90 a răspuns:

Nu am nici un background din partea ta cu ce filme ti-au placut, am sa vin cu niste titluri generice, dar bune.

One flew over the cocoos nest, ultimele filme cu batman, seria star wars, k-pax, inception, shutter island, father of invention, cruel intentions, butterfly effect, donie darko, poate seria saw pentru impatimiti; mie nu mi-a placut, seria lord of the rings.

| pamparampam explică (pentru edit28):

Merci de top dar am vrut un film vizionat de tine care ti-a placut mult si-l recomanzi!

| KatyyLWA a răspuns:

Bending the rules, Little Man, Sherlock Holmes[sunt mai multe filme], Baby's day out, Grown Ups, Mr Bean, 12 rounds, That's What I Am. Sper sa-ti placa!

| Hevnoraak a răspuns:

Inception.V de la Vendetta.

| pamparampam explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, multe din ele le-am vizionat deja dar pe toate celelalte le voi privi cand voi mai avea timp si voi da funda celui care-mi va placea cel mai mult filmul recomandat!

| michelia a răspuns:

Ca idee totusi, desi acum nu mai e asa relevant, ce filme ti s-au parut tie foarte foarte interesante? Nu e vorba numai de placut, aici e sigur o lista mai mare.
Pulp Fiction e nr. 1 la mine, ca inovatie, dar daca ai doar vreo 13 ani, nu stiu cit l-ai savura.

| mentholinks a răspuns:

A clockwork Orange, The thirteenth floor, Gangs of New York

| ndjfmkf a răspuns:

Teroare in Paris mi-e imi place foarte mult

| edit28 a răspuns (pentru pamparampam):

Stiu dar sunt prea multe de precizat. Toate din topul acela.

| pamparampam explică (pentru michelia):

The Other Boleyn Girl, I Am Legend,Sherlock Holmes, The Notebook, Godfather, The Game, Breakfast at Tiffany's, The Departed pentru mine sunt foarte interesante!happy Numarul 1-The Pursuit Of Happyness. Pulp Fiction si mie imi place!

| pamparampam explică (pentru michelia):

Demult nu am avut timp sa privesc un film si nu am vrut sa dau gres cu alegerea.Le-am vizionat pe toate recomandate de prietenii mei si m-am gandit ca poate imi veti sugera voi ceva de calitate, asta nu inseamna ca am 13 ani.

| CatalinaMoon a răspuns:

Tres metros sobre el cielo

| pwp a răspuns:

Remember me love struck