| Tibucanu_Cosmin_1997 a întrebat:

Un film la care sa ma uit sa fie interesant si care sa fie foarte interesant cat mai nou

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Fast and Furious 7
Insurgent (2015)
Hot Pursuit (2015)

| faramatania a răspuns:

Cold In July (2014),Nightcrawler (2014),Image (2014),The Gambler (2014),I’ll Follow You Down (2014),Cyberbully (2015),Squatters (2014),The Riot Club (2014),Tracers (2015),Superfast (2015/parodie după Fast & Furious)

| TheWalker11 a răspuns:

Salut!winking
Eu iti propun: -Insurgent
-Fast and furious 7
- Avengers:age of ultron
-The Wedding Ringer
-Focus
-Jupiter ascending
-Wild card

Toate sunt din 2015 big grin
Bafta! aaa, iti mai recomand The Guest(2014) si Source Code sau In Time (ambele din 2011)!

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Cauta pe filmehd net citeste descrile si alege un film care ti separe tie interesant happy good lockwinking

| laura1999 a răspuns:

Metro
Taken1,2,3
Awake
The maze runner
The call

| Sandu_Diana_2000_ZNaH a răspuns:

Academia Vampirilor.