| intrebsimplu58762 a întrebat:

Unde apare daca pot vedea grizzly si lemingii si curaj caine fricos pe hbo? ca nu gasesc sa pot verifica si de exemplu sunt foarte multe filme unele sunt pe Netflix altele pe hbo? pai si ce fac doar n-o sa-mi fac 1000de conturi sa platesc atatia bani.

1 răspuns:
| WarriorCats a răspuns:

Înțeleg frustrarea ta. Pentru a verifica dacă filmele "Grizzly și Lemingii" și "Curaj, Câine Fricos" sunt disponibile pe HBO, poți vizita site-ul oficial al HBO și căuta respectivele filme în secțiunea de căutare. Nu e necesar să-ți faci multiple conturi, doar verifică pe site-ul lor.