| Denisse66 a întrebat:

V-ati uitat la Iubire ca in filme? Eu ma uit! Vreau sa va intreb daca Stefan Varga mai invie! Si daca Bobo scapa de inchisoare! Totusi Stefan este personajul principal! Dau funda cine imi zice! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| danaa311 a răspuns:

Bobo o sa scape din inchisoare pentru ca acum el a devenit personajul principal
funditatongue

4 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Nu invie, Bobo (care am impresia ca e interpreatat de acelasi actor) ii va lua locul. (si da el este persoanajul principal si cu aia blonda).

| Denisse66 explică:

Nu este pe Protv International De la ora 21:30 de luni pana sambata! Dar bobo o sa iasa din inchisoare?

| danaa311 a răspuns (pentru Denisse66):

Bobo o sa scape din inchisoare pentru ca acum el a devenit personajul principal
funditatongue

| Georgi2011 a răspuns:

Dar da in reluare ori te uiti pe internet?

| Georgi2011 a răspuns:

Dar da in reluare ori te uiti pe internet? ca as vrea sa ma uit si eu inca odata