| saku970 a întrebat:

Va place Naruto si Naruto Shippuden daca da, de ce? Care este personajul vostru preferat din Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| cryptobiologist a răspuns:

OOO...il adorbig grin.Ma uit la episoade la filme citesc manga...pur si simplu ideea serialului ma captiveaza.e plin de aventura suspans comedie si tristete.Sunt multe momente in care plang la Naruto pentru ca e foarte trist.Mi se pare un exemplu faptul ca Naruto nu renunta niciodata.Personajul meu preferat este Naruto.E foarte amuzant dar in unele situatii si inteligent (rare ori).Dar ideea e ca nu renunta ori cat de greu ar fi si pentru mine e un exemplu. Funda?smugsmughee hee

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Sakura imi place mult iar la naruto ma uit pentru ca e foarte interesant e plin de actiune mister mai e si romantic si e foarte plin de comedie

| Robert_2986 a răspuns:

Da,mie imi place.sincer nu stiu de ce...pur si simplu am inceput sa ma uit la el.Primul meu preferat a fost Itachi, apoi Hidan, si acum Sasuke...

| AliceInMordor a răspuns:

Da.imi place.dar nu pot alege.

| andreiandre a răspuns:

Pai cel mai interesanti sunt Naruto si kakashi

| bayul a răspuns:

Shikamaru