| iusty_9163 a întrebat:

Cine stie cum se face o dresa de yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| ioanaaa_5101 a răspuns:

Pai atunci cand vrei sa intri pe mess iti apare jos ceva de genu(crea un nuova id) al meu este in italiana al tau banui ca este in enlglezabig grin dar este primul scris, dai pe el si apoi iti apare acolo toate cele ce trebuie sa scrii.Ai grija sa nu uiti datele pe care le-ai scris deoarece daca cineva iti afla parola nu vei mai putea sa o recuperibig grin... dupa ce ai terminat iti apare incearca sa vezi daca iti mergebig grin. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

5 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Dai la messenger la "get a new yahoo ID"

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Intri in yahoo messenger fara a-ti mai scrie parola si dai get a new id. Si scrii toate info. Baftabig grin Funda?

| Cher22 a răspuns:

Eu... daca ai mess deja si mai vrei un id este acolo jos get sa new id messenger ' ceva de genu. Da clik si completezi ce-ti cere si gata big grin

| iusty_9163 explică:

Ms

| iusty_9163 explică:

Ms dar nu am nici un scris