| d33a2000 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cine este iubita lui Naruto este Sakura(big grin)sau Hinata(:-&)?

7 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Hinata

| positivity a răspuns:

Bună.
Masashi Kashimoto, autorul acestui anime fantastic, a spus clar într-un interviu că acest anime nu va fi unul de dragoste. Deci, pe scurt, în acest anime, nimeni nu este iubita lui Naruto. Doar fanii anime-ului, combină personajele după bună voie.

O zi bună.

| imaqtpie a răspuns:

Raspunsul corect este dat de " ヒナタ ".

| AnonimNeamt a răspuns:

Hinata. Sakura este a lu Sasuke!

| An0NyOmY a răspuns:

Nici una dupa cum a spus si cel cu nume pe japoneza.
Hinata ajunge intr-un final sa fie cu kiba.
La finalul razboiului sakura este omorata de catre sasuke big grin

| axelvladutzz a răspuns:

Eu am vazut o faza pe internet da nu stiu daca a sa fie si in naruto... naruto a sa fie cu sakura si sasuke se indragosteste de hinata