| Nutzjj a întrebat:

Violleta2022, ce părere ai despre filmul Buzz House?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ce invidiosi suntem, pe mine ma taguieste cineva doar cand imi arunca vreo jignire laughing
jassmina are fani aici! ma mir, ca userii cu vechime stim cu totii ce parere au despre ea! dansa este un fel de fuego dar invers pe ea o apreciaza doar pustimea de 10 ani, iar pe fuego bunicile de 75

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pana la urma doamna violetta22 fosta jassmina fosta ioneasca (sau ceva de genul, sa imi spuna cineva in replay cum se mai numea va rog) nu ti-am mai raspuns, ai vazut?
dansa raspunde doar pe ariile adolescenti, dragoste&sex si conversatii, ca si cand ar fi vreo experta in ceva!
daca era un user serios nu si-ar fi schimbat numele de cateva ori pana acum, deci spune ceva si acest lucru!
daca cineva m-ar fi invitat pe mine sa raspund chiar fata de acest titlu, eu as fi raspuns! tine de educatie si de bun simt!

buzz house asta deja il am pe lista de ignore, daca este cu selly este clar, e ca si cum m-as uita la un film produs de Codin Maticiuc avand in rol principal pe tzanca uraganuwinking

dar am dat un raspuns cel putin si nici macar nu mi s-a cerut opinia in mod direct!
asta inseamna sa fii user "de valoare"! sa inteleaga si aceasta "doamna" ca este un motiv pentru care eu stau in top cu +400 de calificative lunar acordate de userii de pe TPU, iar ea primeste nici jumatate dintre calificativele mele in conditiile in care raspunde zilnic si da peste 80 de raspunsuri zilnice, deci mai mult ca mine, de ce? pentru ca lumea si aici apreciaza bunul simt si educatia! atat am de zis si inchei orice comentariu la adresa acestei doamne pe care mi-as dori sa nu o mai vedem pe aceasta comunitate deosebita, caci intra degeaba zilnic aici!

multumesc celor care ma sustin, si eu va iubesc platonicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele ei preferate provin de pe xhamster

| Lupică27 a răspuns:

Nu cred ca are timp sa-ti raspunda, Violeta e sefa la bani laughing

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Eeee, poti fi si amuzant se pare.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Https://www.youtube.com/watch?v=u72R9Zl-lWY
Deliric a scos melodia asta special cu dedicatie pentru Violeta.

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Mananca pufuleti ca giani din las fierbinti si ii vrajeste pe astia pe aici ca e din Australia si e magnata laughing))

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Nu cunosc viata personala a dansei, este foarte posibil sa locuiasca in Australia, insa eu nu inteleg coroborat cu faptul ca da de inteles ca are o varsta poate peste 60 de ani, ce o leaga atat de tare de TPU si ce cauta aici daca este o persoana matura si realizata asa cum se da?
numai spun de comportamentul dansei total neadecvat, raspunsuri inutile date doar la cantitate, nefondate de multe ori, aroganta maxima afisata etc
eu daca as fi ownerul acestui site o spun cu toata stima, ca nu ar mai fi astfel de persoane printre userii vechi aici pe TPU! i-as exclude mai ales pentru afirmatiile si comportamentul urat pe care il afiseaza!

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Am mai spus chestia asta o data, daca traia in Australia si avea firme si lumea la picioare nu o ardea non-stop pe aici pe TPU, sa fim sinceri!

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Poate ai dreptate nu zic nu
dar eu nu vreau sa fiu luat la rost de dansa, asa ca numai zic nimic happy

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Ce invidiosi suntem, pe mine ma taguieste cineva doar cand imi arunca vreo jignire laughing
jassmina are fani aici! ma mir, ca userii cu vechime stim cu totii ce parere au despre ea! dansa este un fel de fuego dar invers pe ea o apreciaza doar pustimea de 10 ani, iar pe fuego bunicile de 75