| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Voi ati vrea continuarea seriei Dragon Ball?

8 răspunsuri:
| bObby123 a răspuns:

Eu unu as vrea. erau desenele mele favorite cand eram mic si trebuie sa recunosc ca si acum m-am mai uitat si nu ma zic ca jocul meu preferat pe play station e dragon ball

| ktrinel a răspuns:

Da :d

| xgaming31 a răspuns:

Sigur abia astept continuarea, incepand cu 2013.3.30 apare seria noua.
Funda?

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru xgaming31):

Da-mi si mie siteu sa vad big grin.

| xgaming31 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Mai asteapta pana la anul cand apare

| 21ndstillachild a răspuns:

Daca ar continua si ar pierde tot farmecul, mai bine sa nu mai continue si sa ramana in istorie, e ca gica popescu cand a venit la dinamo si treceau toti pe langa el, si nu s a uitat nici pana astazi

| C3L1 a răspuns:

Da, era unul din cele mai tari desene...prea tare, pana si poza o ai din dragonball laughing
Oricum, Funda?

| LightZ a răspuns:

As vrea o noua serie Dragon Ball, dar sa nu fie nici continuarea DBZ-ului si nici continuarea GT-ului. O serie cu o idee revolutionara, ceva ce nu s-a mai facut pana acum. Un exemplu? Ce ati zice de un univers paralel?

Pentru restul fanilor:
http://dragonball-z.ro