| counterct5671 a întrebat:

Voi chiar credeti ca unu care nu stie sa scrie corect sau si "s-au" poate sa inteleaga un serial complex? Nu vorbesc de filme blow mind,care alea chiar sunt dificile,eu m-am uitat cateva episoade la the wire si nu am legat mai nimic,sopranos da,am inteles,dar si ala e complex, e nevoie de atentie si sa nu fii din ala " personajul pozitiv a murit,pai nu ma mai uit" cu mentalitatea aia de super erou nu cred ca poti intelege seriale ca boardwalk empire, Oz. Pai abia pricep eu the wire, game of thrones e pe intelesul tuturor, dar are foarte multe personaje, fiecare personaj are povestea lui, ala de se uita la filme numai cu batai, eu nu stiu cum ar putea sa inteleaga.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Despre cine vorbesti mai exact? Oricine se poate uita la seriale, nu exista rating in functie de coeficientul de inteligenta. Daca persoanei aleia ii place si intelege, foarte bine, daca nu, asta e, mai exista inca 10000 de seriale.