| wrestling2001 a întrebat:

Imi zice cineva toate serialele de pe hbo? Exceptie oz,sopranos,six feet under,wire,boardwalk empire, deadwood, ca nu gasesc lista cu toate si vreau sa le stiu pe toate.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? Crezi că stă cineva sa îți înșiruie toate serialele de pe ditamai platforma?

| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti aici liste cu serialele de pe toate platformele (selectezi HBO si Romania).

https://www.justwatch.com/

| wrestling2001 explică (pentru dullcat):

Dar se vede mai frumos daca faci abonament? decat orice clip de pe net?

| dullcat a răspuns (pentru wrestling2001):

Ce inseamna mai frumos? Mai clar?

| wrestling2001 explică (pentru dullcat):

Filmul,calitatea e mult mai buna? vreau sa vad daca merita sa vad mai frumos lord of the rings si alte seriale, game of thrones, sau poti gasi si pe net la aceeasi calitate?

| dullcat a răspuns (pentru wrestling2001):

Calitatea e ceva mai buna.Mie nu prea imi pasa de asta atat de mult(am avut cont pe mai multe platforme, dar inclusiv pe google caut sa ma uit online), deci iti zic ca poti gasi si pe net la fel.Also f i l e l i s t. laughing Verifica ce scrie la fiecare tip de abonament, ai acolo pe site detaliile privind calitatea.Pentru Netflix stiu ca au schimbat la un moment dat si cel mai ieftin abonament nici macar nu era HD, deci nu merita.

| J0B0MAT a răspuns:

Cred că nici cei de la HBO nu le știu pe toate.Plus că mai șterg din ele, adaugă altele și niciodată nu sunt chiar aceleași.