| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cel ma horror film din lume!
Sa ma ingrozeasca de moarte!
Funda pentru cel mai bun!

7 răspunsuri:
| AlecsLexx a răspuns:

Ti-as recomanda Rest Stop, varianta Uncut (necenzurata). Uita-te nopateawinking. Poate il gasesti mai greu dar merita cu siguranta.

| QµeeК a răspuns:

Hello! Incearca: ''Femeia in negru'' sau ''Saw 7''. Eu m-am uitat la amandoua intr-o zi si la noapte le-am visat sad
Un mic cosmar. Daca vrei visioneaza-le si tu. Sunt de groaza rau.
Te rog fundoi?
Please!

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Destinatie finala 5. daca te uiti la el, la sfarsitul filmului boxeri pe care ii vei purta, nu vor mai fi albi iti garantez.

| Pysyqtza2012 a răspuns:

Pai cele mai horror filme sunt:
The Others (2001) / Ceilalţi
The Exorcist (1973) / Exorcistul
The Haunting (1963) / Casa bântuită
13 Ghosts (2001) / 13 fantome
Poltergeist (1982)
The Sixth Sense (1999) / Cel de-al şaselea simţ
Rosemary’s Baby (1968) / Copilul lui Rosemary
Sa stii ca ce mai horror film este VENOM. Sper ca ti-am fost de folos

| All3xXa a răspuns:

28 days later, The others, Saw, The ring happy

| sosa a răspuns:

Viata lui guta

| iimd a răspuns:

Rec, Exorcist sau Paranormal Activity

Have fun