| AnabellaXD a întrebat:

Cel mai horror film puppy dog eyes cine imi poate da mai multe cu atat mai binehappy.Dar vreau sa fie horror horror.

Răspuns Câştigător
| Yuliadlke a răspuns:

Http://www.filmepro.ro/musicvideo.php?vid=c4f8a5d48

e horor horor :)), uita-te singura la el :))

| AnabellaXD explică (pentru Yuliadlke):

Mersi da pai mai sunt si unele filme tampite, care sunt incluse la categoria horror.Gen:
Excision(2012)

| Yuliadlke a răspuns (pentru AnabellaXD):

Sunt mai multe la categoria asta horror. dar asta chiar e reusit, l-am vazut happy... vizionare placuta kiss sper sa iti placa!

| AnabellaXD explică (pentru Yuliadlke):

Multumesc frumos:*

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Poti sa incerci si "Autopsia". Este din 2006 (parca) si dupa parerea mea, este un film horror bun.