| CataLyNh0 a întrebat:

Vreau sa ma uit si eu la ceva filme faine, asemanatoare cu Never Back Down 1, Forever Strong, Project X...stiti voi, cu licee, adolescenti. Sau ceva actiune ca: Expendables, Parker, Curierul, sau SF, gen Transformers, Jurassik Park, Hunger Games, 2012, Jumper...filme faine, dupa parerea mea.
Stie cineva filme asemanatoare? Sau cu actorii din anumitele filme de mai sus...Va rog?big grin
Funda.

Răspuns Câştigător
| Biia1212 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te uiti la Divergent, e de genul lui Hunger games.Sau The Giver care este tot de genul acela. Daca vrei unul chiar de comedie eu as spne sa te uiti la Expelled. Sper ca te-am ajutat. happy

| CataLyNh0 explică (pentru Biia1212):

Multumesc, o sa le vizionez, niciunu nu l-am vazut...

3 răspunsuri:
| Leopardnegrumistic10 a răspuns:

Eu ti-as recomanda filmele: Mama(Horror), Monkey Trouble(comedie), King kong1 sau 2(actiune), N-am uitat ce ai facut asta vara1 sau 2(este genial), The karate kids(actiune)... Cam astea sunt filmele pe care eu ti le recomand (sunt geniale)

| CataLyNh0 explică (pentru Leopardnegrumistic10):

Majoritatea le-am vazut, oricum Multumesc.