| DragutzaDenisaAcadella a întrebat:

Vreau sa stiu si eu un film super horror care sa te sperie.
Eu si prietenele mele ne.am hotarat sa dormim impreuna si sa ne uitam la un film horror.
Imi puteti spune unul- in afara de Wrong Turn sau altele in genu' asta ca nu m.au speriat.

Răspuns Câştigător
| Alin1009 a răspuns:

REC si REC 2, frumoasa filme cu o premisa realista

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Asculta-ma. Iti recomand sa te uiti la Drag me to hell. Chiar o sa va sperie.Ms pentru funda

| Zeflemitoarea a răspuns:

Stay Alive.

| Lora1 a răspuns:

The grude
the ring
halloween
sow

| Lora1 a răspuns:

Si the exorcist sau the exorcist of emily roses big grin este ft infricosator

| angel017 a răspuns:

Piranha 3DD
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Mirrors2
funda?

| DragutzaDenisaAcadella explică:

MMM. Majoritatea sunt vazute de mine. am vazut si Piranha si Mirrors si multe altele.
Ma rog, nu am vazut Rec si Rec2

| Alin1009 a răspuns (pentru DragutzaDenisaAcadella):

Uite, nu te lasa pacalita de inceput, care pare lung si plictisitor acesta avand rolul doar sa te linisteasca pentru ce va urma ca sa te sperii mai tare si incearca sa ai incredere in nota de 7.6 de pe imdb.