| DjMiha a întrebat:

Vreau sa stiu...Va place filmul artistic Titanic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic? Mai intrebi? E cel mai super film pe care l-am vazut vreodata. In primul rand datorita actorilor (Kate Winslet, Leonardo DiCaprio sunt unii dintre favoritii mei), in al doilea rand a actiunii filmului, a dragostei eterne dintr Rose si Jake si in ultimul rand a finalului la care, spre rusinea mea am plans, plang si voi plage intotdeauna...

8 răspunsuri:
| Xcel98 a răspuns:

Cel mai super film!

| Deiiiiia a răspuns:

Ahhh

| DjMiha explică:

Uni nu stiu sa aprecieze acest film! am vrut sa va intreb pentru ca uni au zis ca st nebuna ca ma uit la acest film... oricum mersi!

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Daaaa foarte foarte foarte... mult :-X:-X:-X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru funda big grin...si nu esti nebuna deloc! Cei care au zis asta sunt niste prosti! Sa le spui asta din partea mea. big grin

| anamarya_7801 a răspuns:

Da!