| StrongHeart a întrebat:

Vreau si eu cateva filme in genul drama sau actiune, sa fie produse dupa anii 70'(chiar si mai vechi), dar nu mai tarziu de anul 2000. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pff! Vrei si drama si actiune? Dramele nu mi-au placut niciodata, dar uite aici niste sugestii pentru filme de actiune...pentru anii 70 ai toate filmele lui Bruce Lee si deja isi fac aparitia Chuck Norris, Jackie Chan si Stallone, dupa aia in anii 80, ai din nou o multime de filme si probabil cele mei celebre ale ultimilor 3 mentionati, isi fac deja aparitia Van Damme, Schwarzenegger si Seagal si asa mai departe. Ca sa fie mult mai simplu, de ce nu dai tu o cautare pe google gen: "best action movies of the 70s" sau poti inlocui "70s" cu orice alt numar vrei tu si ai rezolvat problema.