| Simonakids a întrebat:

Vreau si eu cel mai nou film Horror!
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Barricade
Cabbin in the woods
Sinister
Wrong turn 5

Silent hill:revelation 3d
The woman in black
Chained
House at the end of the street
Donner pass

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cam toate filmele horror ce au aparut in 2012 au fost atat de proaste incat nu meritau nici downloadate de pe net...

Poate ar merita,, the woman in black,, nu pentru ca ar fi un film deosebit ci mai ales pentru ca e destul de cool sa il vezi pe daniel radcliffe in alte roluri dupa harry potter.

| M25M a răspuns:

Din anul acesta:The Possession si Sinister sunt cele mai bune.

| EvaneSScence a răspuns:

Favoritul meu e The Others. E subtil, nu curge sange, dar ti se face pielea ca de gaina, dardai acolo.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Bă, nu ştiu cel mai nou dar nu-ţi recomand unele (nu mai dormi 10 nopti :)) ) :

http://www.metalhead.ro/......-aid118050

Uită-te pe aici.