| cristiana20 a întrebat:

Vreau si eu un film foarte horror!

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

The Conjuring.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

A Grim Becoming
Cabin Fever: Patient Zero
The Appearing
The Quiet Ones

| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Martyrs (2008),Annabelle (2014)

| Killer4Oscuro a răspuns:

Iti recomand : Grave Encounters 1 si Grave Encounters 2, crede-ma nu ai sa mai dormi o sa ai senzatia ca esti acolo laughing) nu te uita singura daca stii ca nu te tine inima happy.

| Teiubescinsecret a răspuns:

Incearca seria masacrul din texas, e super, ai sa te sperii si mai e unu, nu ti-as recomanda sa te uiti singura, nu vei mai putea sa te uiti in oglinda vreodata mirros funda happy

| bluepriest a răspuns:

Saw