| Thevampirediariesfan a întrebat:

Vreau si eu niste filme de groaza, dar sa nu fie plictisitoare...
Ceva tare!

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

Devil Inside
Drag me to hell
Queen of the Damned
The exorcism of Emily Rose
Orphan
Canibal Holocaust
Shutter
The Unborn
Orphan
Scream
Scream 2
Scream 3
Scream 4
One Missed Call
House
The Graves
The Uninvited
The Wolfman
Seed of Chucky
Against the Dark
Sweeney Todd: the Demon Barber of Fleet Street
The Thing
The Grudge
The Grudge 2
The Grudge 3
The Woman in black
The Collector
The Last House on the left
Autopsy

13 răspunsuri:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Acestea sunt cateva filme foarte populare si foarte interesante:
The Ring
The Vampire Diares
Bride of Chucky
Final Destination
Drag Me to Hell

| andrei47 a răspuns (pentru EmiiLoveYou):

Acum vroiam sa scriu si eu the ring si chucky, filme bune, stateam cu telecomanda in gura cand m-am uitat la ele:]]

| andrei47 a răspuns:

Saw sunt de groaza dar mie mi e par mai mult scarboase decat inspaimantatoare, daca vrei groaza uitate la a nightmare on elm street(a aparut versiunea 2010) si mai sunt 8 filme din seria sa.joi m-am uitat la cel din 2012 si crede-ma ca e un film de groaza.

| darkgirl58 a răspuns:

Uite unu bun : Fotografii : abisul mut tarata in iad, n-am uitat ce mi-ai facut vara trecuta juramant satanic amprente mortale. the uninvited

| Vali0n a răspuns:

Ady iti recomand seria saw are 1-7 parti este foarte de groaza si neplictisitor funda?

| Nelyu17 a răspuns:

1)SAW 1,2, 3,4, 5,6, 7,8, 9,10
2)Final destination
3)The nightmare on elm street 2010 version
4)Descent 1,2
5)11.11.11
sper ca te-am ajutat. astea pentru mine sunt interesante...shi mai sunt multe

| Catalin270 a răspuns:

Saw 1-7, Drag Me To Hell,Insidious, Dead Silence, The Haunting In Connecticut, The Ring 1, 2, The Messengers, One Missed Call, The Grudge 1-3 Daca le vezi pe astea sigur nu o sa te plictisesti laughing

| IssabellaIssy a răspuns:

Insidious,Mirrors,Paranormal Activity

| andrei47 a răspuns (pentru IssabellaIssy):

Paranormal activity este un film facut de adolescenti cu web-camul, este o prostie.

| IssabellaIssy a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose

| Gryshu_Costel_1996 a răspuns:

We da ca chiar vr sa faci in pataloni uite Aci :3 Sinister; e foarte de groaza de la inceput pana la sfarsit :o fundyTza?! happy

| Gryshu_Costel_1996 a răspuns:

Sinister e ff Tar3 big grin