| mykydutza00 a întrebat:

Vreau si eu un thriller drama... fundy

6 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Saw 1,2, 3,4, 5,6,7,Necromentia

| mykydutza00 explică (pentru CatelusaFlaffy):

Nu ho
rror, ci thriller vreau

| flavius01 a răspuns:

Black Swan

| TieN a răspuns (pentru flavius01):

Stiu ce cauti tu... eden lake este un film cu drama si suspans un thriller excelent si iti mai recomand inca 2. the last house on the left si a lonley place to die.astept raspuns cu parerea despre aceste filme si cu funda in caz ca ti-au placut

| mykydutza00 explică (pentru TieN):

Tha last house on the left am vazut, pe celelalte nu.o sa le vad si te anunt.mersi

| TieN a răspuns (pentru mykydutza00):

Si celelelte sunc cam la fel.adica au aceeasi actiune...si daca ti-a placut the last house on the left sunt sigur ca o sa iti placa si celelalte.mi-a facut placere