| Sfinnx a întrebat:

Vreau un film de dragoste/drama.Dar unul bun :3 la care sa imi dea lacrimile si sa vreau sa-l mai vad o data. Unul care merita vazut. Daca imi enumerati mai multe v-as ruga sa imi povestiti putin despre ce e vorba sa vad daca e interesant:].
Dau funda :*
Va multumesc!

7 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Eu iti zic cele care chiar am plans la ele puppy dog eyes : Dear John,A walk to remember,The lucky one, The vow, Remember me, The notebook, Charlie St.Cloud. Sper ca o sa te uiti la toate, chiar nu o sa regreti ^_^

| BubuLina999 a răspuns:

A walk to remember
p.s i love you
titanic
the last song

| B343 a răspuns:

La Vita e Bella..La inceput am zis ca sigur e oribil, dar la sfarsit mi-am dat seama ca a fost un film superb care chiar a meritat :) Ti-l recomand!
Aici poto vedea si trailerul:
http://www.cinemarx.ro/filme/La-vita-e-bella-Viata-e-frumoasa-28855.html
Altele:A Walk to Remember, Water for Elephants, Titanic, LOL, Raise Your Voice, Gone with the Wind, Beastly, The Blue Lagoon (1, 2 si este si 3, dar care nu e asa de frumos), Greta, The Sisterhood of the Traveling Pants 1 si 2.

| B343 a răspuns (pentru B343):

Poti* ..scuze straight face

| Lizzu a răspuns:

Letters To Juliet

Răspuns utilizator avertizat
| XFive_XZero_1995 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MgRjB8PEDkM este o animatie necomerciala, o comedie neagra si o drama interesanta bazata pe o poveste adevarata. Este vorba despre o fetita din Australia si un barbat din New york care sunt prieteni prin corespondenta,
restul te va captiva si sigur iti va ajunge la inima.