| DanaBOSS a întrebat:

Ajutati-ma va rog pisica mea de 8 luni face spume la gura (dar maninca, bea)si nu se joaca ca inainte.Va rog! E URGENT! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| AdrianL a răspuns:

Veterinar, rapid. Să nu se ajungă la eutanasie sau să moară.

| DanaBOSS explică:

Scuze dar recent am aflat ca pisica mea s-a lovit la gura deoarece balele ii curg doar in partea dreapta si cand am tras o privire jinjina era umflata asa ca i-am presurat putin alcool la rana ca sa nu se infecteze/Voi cum credeti am procedat corect?

| Girdea_Nicu_1990 a răspuns:

Turbata grav sanatati duo la veterinar sau dai pastile speciale