| anonim_4396 a întrebat:

ALLcrying, plang ca am gasit o pisicuta mica si am ascuns-o in casa timp de 3 zile dar nu stiu cum sa o mai ascund ca prieteni mei nu raspund iar alti sunt in vacanta asa ca nare cine sa ma ajutecrying, am lasat pisica afara da mie prea mila de ea cryingas da-o la cineva ca sa stiu ca e binecryingcine are nevoie e alba cu unpic potrocaliu de vreo 2-3 luni, cine e din Arad si o vrea sa-mi zicacryingcryingcrying

15 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Timea ai nevoie de o pisica?happy, am gasit dede pisica am ascuns-o din nouhee heede data asta nu o mai las pana nu o dau pe maini bune

| MeimeiPinguinu a răspuns:

De unde esti?laughingTi-o trimit cu cea mai mare placere ca nu stiu cat o sa o mai pot ascunde=)

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ori cum s-ar putea=)ti-o trimit si in punga nu mai sa o dau o datalaughing

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ahalaughing

| Farcas a răspuns:

Eu sunt din aradbig grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca eram din arad, o luam eu love struck imi plac foarte mult animalele love struck si cred ca ar face o pereche f frumoasa cu canarul meu laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cum mi-o trimiti? prin posta?rolling on the floor)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Bine..atunci mi-o trimiti pe messrolling on the floor

| ejaxz a răspuns:

Ce chestielaughing

| yadora a răspuns:

Poti sa ai grija de ea, fa-i intr-o cutie de carton un culcus mic intr-un loc ferit de ploaie si vant si in fiecare zi poti sa-i dai o felie de paine si un pic de apa sau lapte ca sa nu moara de foame pana vin si prietenii tai din vacanta si atunci ve-ti decide.

| yadora a răspuns:

Poti sa ai grija de ea , fa-i intr-o cutie de carton un culcus mic intr-un loc ferit de ploaie si vant si in fiecare zi poti sa-i dai o felie de paine si un pic de apa sau lapte ca sa nu moara de foame pana vin si prietenii tai din vacanta si atunci ve-ti decide.

| mastersinky a răspuns:

E trist... dar incearca sa o dai spre adoptie urgent, dar nu o lasa afara!

| Dorinel a răspuns:

Yadora asa am facut si eu cu un caine doar ca pe la un an doi se satura si vrea carnelaughing draga byby lasa pisica pe strada ca nu-i problema sunt alte cateva sute de mii in Romania ce conteaza acolo o pisica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Off crying nu-s cred ca trebuie sa vb sa o dam la cineva la care sa aiba grija de ea ok vb noi la tel ok te pup dede

| dinamo a răspuns:

Bia cica eu nu raspund cand ma suni. Si tata ziulica santem afara.