| JammyBrooks a întrebat:

Am 2 hamsteri pitici rusesti femela si mascul si i-am pus impreuna.
Cum ii fac sa se imperecheze? Sau cum imi dau seama daca sunt in calduri?

3 răspunsuri:
| JammyBrooks explică:

Eu am nevoie de experienta proprie nu de net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Http://www.animalutze.com/articole/reproducere-hamster.php
http://www.latifa.ro/......lor-optime
Eu nu ma pricep la hamsteri, dar aici cred eu ca ai toate informatiile necesare.
Te pup!

| Stefan_Stef_1996 a răspuns:

Am si eu, am avut 7 pui, ei isi duc viata activa noaptea, noaptea intrand in calduri, dar atunci cand puii se nasc masculul trebuie luat de langa femela si pui, iar dupa ce puii implinesc in jur de o luna doua, dupa ce apare parul mai mare, trebuie luata si femela