| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare
Pentru ce trebuie cupate urechile la cane corso, il face mai rau? ajuta cu ceva aceasta cupare? Uni mi-au spus ca il poate face mai rau dar nu stiu ce sa cred
Niste sfaturi? (Funda)

Răspuns Câştigător
| Lenuțu a răspuns:

Cuparea urechilor se face doar pentru aspect. Daca ii tai urechile unui caine nu devine mai agreaiv doar il ajuta ca acestea sa stea ridicate

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"Uni" ti-au spus prostii! Mai mari decat ei! Ai Google, foloseste-l!

| prietenultau1998 a răspuns:

Daca tot ii tai urechile... taie.l de tot ai si tu in plus ce pune pe masa de Craciun...mare dreptate ai Kosti