| cry21999 a întrebat:

Am o pisica din rasa albastru de rusia care am gasit-o m-am atasat de ea foarte tare si o tot scot afara cu hamul, iar ea se tot duce la un bloc la parter si miauna.Credeti ca acolo stau oamenii care au pierdut-o? Daca da ce sa fac deoarece mama a zis ca nu imi ia alt animal de companiecryingcrying.

Răspuns Câştigător
| marian000 a răspuns:

Poate oameni aceia au si ei pisici si poate e in calduri si de accea. fundita love struck?

3 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Eu as zice sa ii intrebi pe acei oameni daca au pierdut o pisica albastru de Rusia,daca da,ar fi bine s-o inapoiezi,stapanii ei nu au luat-o pe gratis,sunt sigura ca sufera,poate ai noroc ca sa nu fie stapanii pisicii,eu asa as face in locul tau, nu cred ca ti-ar pica bine ca sa-ti pierz animalul si sa-l ia vecinul tau, parerea mea...batting eyelashes

| cosminutzu90 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...Inseamna ca are ceva cu locul acela.Incearca sa o urmaresti si sa vezi la ce usa se duce si poate daca iese vreun om de acolo il intrebi...doar daca vrei.Succes!

| cry21999 explică:

Ms