| MishuCuc a întrebat:

Ce animal de companie sa-mi iau? in afara de caini si pisici deoarece stau la bloc.

Răspuns Câştigător
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna Razvan, ai putea sa-ti iei :hamsteri,soricei,porcusori de guineea (nu stiu daca asa se scrie),pesti,testoase,papagali (de orice fel cel mai bine ar fi sa-ti iei unul care vorbeste dar ala e scump,deci daca nu esti dispus sa dai atat ia-ti un perus),o iguana (e o idee mai trasnita), dar poti sa-ti iei si o pisica cum spune si cryssy pentru ca pot fi tinuti si in casa, dar cel mai bine ar fi sa-ti iei un catelus gen westie etc. Sunt draguti si multa lume tine catei in apartament sau pori sa-ti iei un iepuras! succes la gasirea animalutului!

9 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

Hamsteri,Iepuri,Porcusor de Guineea,Chinchila,Soareci Pitici,Dihor, Papagali, Pesti.
Eu am 2 Soareci Pitici.Sunt niste animalute grozave avand in vedere ca nu fac mizerie, nu transmit boli, pot fi vaccinati sh ei pot fii tinuti si prin bloc.Ma rog ai mei sunt invatati sa-si faca nevoile in cusca lor, fiindca talajul acela ii atrage.

Răspuns utilizator avertizat
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Papagal, iapuri, testoase, hamsteri, pesti.sau daca esti alergic ca mine...un gandac in baie rolling on the floor...serios!

| Clarissaaz a răspuns:

Cel mai bine ia-ti o pisicuta nu conteaza ca stai la bloc o pisicuta e intodeauna foarte jucausa scumpika si dragalasa si nu prea deranjeaza.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Tenie, Paduchi, Purici Sau Tarantula.happy

| dolcEE a răspuns:

Iepurasi, Testoase, Hamsteri, Papagali.

| ILŞMM a răspuns:

Crocodiiiiiil. straight face

| intelectualul a răspuns:

Daca vrei ceva cu care sa interactionezi mai mult, ia iepure sau ceva pe-acolo.

| Dak1no a răspuns:

O Veverita!big grin