| Elly4all a întrebat:

Am si eu o problema...am avut o pisicuta neagra, cu ochii verzi si era rezultatul amestecarii unui siamez cu o birmaneza, il aveam de la vecina mea de peste strada ...il iubeam foarte mult dar cealalta vecina a mea nu prea suporta animalele. iar intr-o zi cand eu nu eram acasa mi-a luat pisoiasul si la dus doua strazi mai incolo(mentionez ca pisicul nu o deranjase cu nimic), unde a lasat-o intr-un copac.si a plecat. Un om de pe aceasta strada mi-a confirmat aceasta poveste (el a vazut-o pe femeie cum la dus) spunandu-mi totodata ca niste tigani incercau sa-l dea jos. Acesta sustine ca nu la mai vazut din acea zi insa eu am incercat sa-l caut dar nu am gasit nimic. Intr-o zi mama mea intorcandu-se de la munca l-a vazut pe pisoias in curtea unui om, l-a luat in brate si a incercat sa tranverseze strada cu el, dar in momentul acela el s-a agitat si a fugit din bratele mamei mele. Este el sunt sigura insa nu stiu cum sa fac sa il cer acelui om inapoi.eu,mama mea, sifosta stapana ne-am bucura mult sa-l revedem. VOI CE MA FATUITI SA FAC.sa-l las unde e sau sa incerc sa il cer?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te chiar acum si incearca cu vorba buna, in contextul zilei deosebite, pe care o poti si invoca! Spune cat de mult tii la ea si cat iti lipseste, si mai si roaga-te inainte! Du-te! iti tin pumnii! Du-te cu mama sau bunica, NU singura! Si scrie-ne ce ai rezolvat! SUCCES!

4 răspunsuri:
| Elly4all explică:

Da dar la mine nu a plecat a fost luata chiar din curtea mea si a fost dusa

| gabrielutzu a răspuns:

Du-te si cere-l inapoi...

| white_2190 a răspuns:

Du-te si cere-l. explica-i noului proprietar ce ti s-a intamplat.sigur ti-l va inapoia.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o pisica pe nume tomolon care a plecat de acasa chiar ieri si nu stiu ec sa mai faccrying