| Dafii a întrebat:

Stiu ca astfel de intrebari au fost puse de o groaza de ori insa, as vrea sa va intreb si eu :
1. Ce jocuri gen WolfQuest stiti big grin? [ fundita ]
2. Am vazut pe Facebook pe naumite pagini concursuri cu diferite premii... am vazut ca erau premii cu haine pe care, castogatorul le'a primit dar sunt paginii care au ca premiu telefoane gen : Iphone s-au Samsung Galaxy S3! Intrebarea mea este : Concursurile cu telefoane sunt reale puppy dog eyes?
3. Este o problema cu animale big grin!
Deci eu imi doresc de mult timp o piscuta dar inainte de toate am avut doua si stau la bloc. Mi'am rugat mama de multe ori dar a refuzat spunand ca este alergica la parul de animale, lucru care este adevarat dar se poate repara cumparand medicamente :-s. Ideea este ca, m-am gandit ca daca se intampla sa gasesc o pisicuta dar sa fie pisoias pe strada, sa il duc acasa si sa il arat parintilor. Eu stiu ca ei sunt foarte milosi de felul lor iar pisicile sunt foarte curate big grin. De curand am gasit si o lesa de pisici afara thinking si am adus-o acasa laughing. Credeti ca daca as lua un pisoias de pe strada si l-as aduce acasa mama l-ar accepta puppy dog eyes?
FUNDA :*!

Răspuns Câştigător
| XxDream a răspuns:

1.Chiar nu știu...
2.Da pot fi reale, sau nu ....Depinde de sponsor.
3.Sunt 60 % sanse sa-l acepte și 40 % eșec.Deci... Mai bine ți-ai lua ceva papagl pești dar faci cum vrei ți-am zis șansele. Dacăă părinții tăi sunt miloși d-ar putea să mai creasă șansele cu 20 % ( 10 / mamă + 10 / tată )

1 răspuns:
| StefiChan8D a răspuns:

Chiar cred ca vor accepta. Si sunt curioasa, au acceptat sau nu? xD