| RobyTheWest a întrebat:

Am un catel "Husky Metis" e un cael foarte dragut, are aproape 2 luni, dar in ultimul timp e cam rau si ma musca, nu ar fi fost nimic rau daca ar musca usor dar ma musca rau si maraie la mine, aproape de fiecare data sangerez.Cine ma poate ajuta? Dau Funda.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Claudika27 a răspuns:

AM si eu un caine la fel ca al tau. Face asa din cauza ca-i cresc dintii!

6 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Pai inca e pui incearca sa fi sever cu el sa il certi si daca nu merge ia un bat mai mic nu prea mare si dai in el da nu tare sa te uraska sa stie de frica

| a1doru a răspuns (pentru claudiu11re):

Ce sa dreseze man, la 2 luni cat are?

| claudiu11re a răspuns (pentru a1doru):

Pai ce are ...trebuie sa stie de frica...

| RobyTheWest explică:

Catelul tau e dresat, ai de gand sa-l dai la dresaj sau il dresezi tu acasa?

| RobyTheWest explică:

Gata am rezolvat mersi la toti!big grin

| elll a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. cred ca-i cresc dintii si de aceea simte nevoia sa muste.Mie mi-a rupt aproape toate hainele

| Claudika27 a răspuns (pentru elll):

AM si eu un caine la fel ca al tau. Face asa din cauza ca-i cresc dintii!