| Alecs13 a întrebat:

Are sau stie cineva de unde pot adopta un catel de talie mica :X?
Va roog!

Răspuns Câştigător
| irinuca a răspuns:

Dacă locuieşti în Bucureşti, poţi găsi târgul de adopţii câini în fiecare sâmbătă în Parcul Obor. Asociaţia Robi organizează mereu târg de adopţii acolo şi au căţei adorabili!
Dacă nu, oricând poţi găsi aici: http://www.animalutul.ro/anunturi/caini/adoptii

4 răspunsuri:
| Chocolattex3 a răspuns:

In Afi Place, Cotroceni sunt catelusi foarte frumosi si de talie mica si in Liberty Center

| Chocolattex3 a răspuns:

Poti gasi in Afi Place Cotroceni sau in Liberty Center ala de langa chirigiu big grin sunt catelusi foarte frumosi, vaccinati si de talie mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.dvddresaj.wgz.ro carte dresaj